Tematické, gastro a vánoční

Etiketa stolování s degustačním menu

Speciální zážitkový program s degustační večeří ve Spa hotelu Lanterna. Spojte posezení u dobrého jídla s připomenutím zásad správného stolování a pravidly etikety. Programem doprovází guru etikety pan Ladislav Špaček nebo vyhlášený odborník  Alexandr Burda.

20-45 osob

Valachova hostina

Komentovaná degustační večeře, kterou pro vás na míru připraví jeden z našich šéfkuchařů tak, abyste ochutnali co nejvíce z valašské gastronomie v moderním pojetí. Své kulinářské dovednosti otestujete následně při týmové soutěži „O nejlepší valašský bramborák“.

20-70 osob

Foto mozaika

Unikátní mozaikový obraz z vašich fotografií i originální aktivita pro celý tým. Odneste si pěknou vzpomínku ze společnou akci.

neomezená / indoorová aktivita

Degustace valašských sýrů

Ochutnejte sýry z produkce regionálních valašských výrobců a vyberte ze 20 vzorků ty 3 nejlepší. Vyzkoušet si můžete také výrobu korbáčiků, atmosféru zpříjemní cimbalistka Broňa Dočkalová nebo fotokoutek

20-50 osob  /  indoorová aktivita

Kurz první pomoci pro každého

Naučíme vás i vaše kolegy, jak si poradit v mezních životních situacích. Navíc při tom zažijete výjimečný teamspirit, utužíte partu. A možná díky absolvování kurzu v budoucnu zachráníte kamaráda či někoho z rodiny.

15-50 osob (až 3 skupiny)

Škola fotografování Valachy

Hledáte originální a přitom nenáročný program pro svoje zaměstnance, pro obchodní partnery? Chcete začít s fotografováním nebo se přiučit od profesionálů? To vše zábavnou formou a s možností profesionální techniky NIKON.

skupina do 10 osob (maximálně 2 skupiny)

AZ-kvíz na cestách po Valašsku

Vyzkoušejte si oblíbenou zábavně vědomostní soutěž AZ-kvíz s oblíbeným moderátorem Alešem Zbořilem a zasoutěžte si o valašskou odměnu v soutěži s bankomatem.

20-80 osob

Tradiční Vánoce nebo Velikonoce na Valašsku

Poznejte tradiční valašská řemesla s atmosférou Vánoc a Velikonoc v podhůří Beskyd. Díky pohodovému programu si společně odpočinete při tradičních rukodělných činnostech (účastníci si odnesou nejméně jeden vlastnoručně vyrobený originální výrobek). Na program může volně navazovat posezení s cimbálovou muzikou. Tento program nabízíme také pro rodiny s dětmi.

15-60 osob / indoorová aktivita

Myslivec na víně

Vychutnejte si speciální gastronomický večer zaměřený nejen na jídlo a víno, ale také valašské zvyky a myslivost. Výborná tematická gastronomie, poutavé vyprávění zemitého valašského myslivce i soutěž na závěr.

20-80 osob