Masáže

Staletími prověřená tradice v péči o těli o duši se skutečně autentickým prožitkem. Okuste naše exotické masáže z rukou zkušených terapeutů z Thajska, Indie, Jávy i Filipín. Po masáži se zabalte do hřejivé deky a nechejte příjemné prožitky doznít s šálkem čaje a nádherným výhledem do přírody.

Masáže nabízíme ubytovaným i neubytovaným hostům, v ceně je i jednorázový celodenní vstup do relaxační centra L-Spa.

NÁŠ TIP: Užijte si celodenní relaxaci s masáží a občerstvením bez ubytování při Spa day.

REZERVOVAT MASÁŽ

Nabídka masáží

Ošetření

Délka

Cena

Reflexní masáž nohou

Masáž tlakem a hlazením, při níž dochází ke stimulaci reflexních bodů na nohou. Snižuje stres, navozuje hluboké uvolnění, zlepšuje krevní oběh. Začíná očištěním chodidel a nohou, podporuje pocity uvolnění a klidu.

50' 1 990 Kč
Balijská masáž hlavy a obličeje 50' 1 990 Kč

Body relax

Celková olejová masáž zad, ramen a hlavy.

50' 1 990 Kč

Tělový peeling

Tradiční Bali masáž s peelingem.

50' 1 990 Kč

Bali masáž

Kořeny této masáže pochází z indonéské provincie Bali. Ošetření celého těla zahrnuje akupresuru a aplikaci esenciálních olejů, které navodí úplné uvolnění těla i mysli.

50/80' 1 990 / 2 590 Kč

Bylinná masáž

Celková masáž zad s použitím horkých bylinných sáčků, mentolového krému a přírodního oleje. Procedura zmírňuje negativní důsledky rušného způsobu života.

50/80' 1 990 / 2 590 Kč

Horké kameny

Tradiční Bali masáž za použití horkých kamenů ze sopky. Uvolňující procedura, povzbuzující krevní a lymfatický systém.

50/80' 1 990 / 2 590 Kč

Ošetření

Délka

Cena

Thajská relaxační masáž nohou

Vychází z nauky o tělesných energetických drahách, které jsou spojovacím článkem mezi chodidly a jednotlivými částmi těla a tělesnými orgány. Předchází jí koupel nohou. Masírována jsou nejen chodidla, ale i lýtka nohou.

50' 1 990 Kč
Thajská masáž zad 50' 1 990 Kč

Thajská masáž hlavy, ramen a šíje

Vychází z tradiční masáže se zaměřením na záda, ramena a šíji. Masér při ní využívá nejrůznější hmaty a tlaky, jimž docílí uvolnění svalů. Masáž má příznivé účinky u osob trpících migrénami a bolestmi hlavy.

50' 1 990 Kč

Thajská olejová masáž

Vysoce relaxační masáž, která je na rozdíl od klasické thajské masáže prováděna na holé pokožce těla s použitím olejů, má tedy také aromaterapeutické účinky. Je označována z mírnější variantu thajské masáže, je více zaměřena na relaxaci.

50'/80' 1 990 Kč / 2 590 Kč

Thajská bylinkovo-olejová masáž

Thajská olejová masáž (viz popis výše) doplněná o použití nahřátých bylinkových měšců. Bylinky napomáhají uvolnění svalů.

50'/80' 1 990 Kč / 2 590 Kč

Ošetření

Délka

Cena

Jávská masáž

Je výjimečná svým silným tlakem působícím na sval, díky čemuž dojde k celkovému uvolnění a následné relaxaci. Masáž je prováděna od konečků prstů nohou až po kořínky vlasů a uvádí tělo a mysl do stavu dokonalé harmonie.

50 / 80'  1 990 / 2 590 Kč 

Sumatra masáž

Je kombinací speciálních technik a akupresury. Uvolňuje napjaté svaly a odstraňuje jejich bolest, uvolňuje stres, napomáhá proti nespavosti a je velmi relaxační. Tělo a mysl jsou uvedeny do dokonalého souznění.

50' 1 990 Kč

Borneo masáž

Je specifickou masáží, v níž se propojují hluboké techniky s lymfatickou drenáží. Uvolňuje napětí, navozuje relaxaci a především účinně pomáhá proti celulitidě a pomáhá zpevňovat postavu

50' 1 990 Kč

Havajská masáž

Používá velmi plynulou rytmiku a měkké i hluboké techniky, které přivádí tělo do dokonalé harmonie a celkového uvolnění. Jemná masáž prsty, dlaní a především předloktím či lokty zbaví tělo napětí ve svalech, stimuluje krevní oběh a dodává nový příliv energie.

50'  1 990 Kč

Terapie vulkanickými kameny

Ovlivňování energetických drah v těle, báječné uvolnění ztuhlých svalů a pozitivní ovlivňování mysli díky prohřívání bodů na těle a jemnému masírování teplými kameny. Příjemné teplo vulkanických kamenů podtrhnuté vůní esenciálních olejů dodává smyslům dokonalou rovnováhu.

80' 2 590 Kč

Reflexologie nohou

Stimulace vnitřních orgánů, uvolnění svalstva a snížení psychického i fyzického napětí pomocí mačkání bodů na chodidlech nebo naopak jejich hlazením. Metoda praktikována již v dávných kulturách k dokonalému souladu těla a mysli, která napomáhá také k léčebných účinkům.

50' 1 990 Kč

Jávská thajská masáž

Tradiční umění thajské masáže se v nezměněné podobě praktiuje již déle, než tisíc let. Thajská masáž zbavuje pocitů únavy, odstraňuje svalové křeče i nervová napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh a činí svaly, klouby a šlachy volně ohybné.

50' 1 990 Kč

 REZERVOVAT MASÁŽ

Provozní doba L-Spa

  • 10:00 - 21:00 (poslední masáž si můžete vychutnat ve 20:00)
  • Změny v otevírací době sledujte zde.

 

Věrnostní program

  • za každých deset masáží získáte 11. masáž za symbolickou korunu (platí pro L-Spa, Wellness Horal a Fyzio Garden). Více informací.

Prosíme, dodržujte provozní pokyny našeho personálu a návštěvní řád. Nedodržení může být důvodem vykázání z L-Spa.  Služby objednané v L-Spa nelze zaměňovat za služby ve Wellness Horal.

Cena masáže je dle standardního ceníku a vždy zahrnuje také vstup do termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness - rozpad na faktuře má pouze informativní charakter a je v souladu s legislativou ČR. Ceny masáží jsou uvedeny včetně DPH. Provozovatel si vyhrazuje právo změny ceníku masáží a procedur. Nedílnou součástí masáží je neomezený vstup do L-Spa v hodnotě 1 000 Kč. Samostatná masáž či rituál jsou bez vstupu do L-Spa neprodejné.