Co vše zažijete ve Spa hotelu Lanterna

Nechejte se inspirovat bohatou nabídkou služeb a akcí pořádaných nejen Spa hotelem Lanterna, ale celým Resortem Valachy, jehož jsme součástí.

KOMPLETNÍ NABÍDKA RESORTU VALACHY

Exotické masáže

Oddejte se relaxaci a nechejte spočnout tělu i mysli při exotických masážích od zkušených masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie.

VÍCE O MASÁŽÍCH

 

hammam_wellness_horal_velke_karlovice

Skvělá gastronomie

Krajová i zahraniční kuchyně v moderním pojetí, kvalitní suroviny, vyškolený personál. Vychutnejte si gastronomii Spa hotelu Lanterna, kterou povyšujeme na skutečný zážitek.

GASTRONOMIE

Odpočinek i saunové rituály

Komorní spa s bazénem, whirlpool, saunou, párou a nově také saunovými rituály.  Pouze pro ubytované hosty a návštěvníky masáží.

více o l-spa

odpocinek_l_spa_lanterna_velke_karlovice

Společenské a gastronomické akce

Zajímavé osobnosti i jedinečná gastronomická setkání. Nenechejte si ujít chvíle plné příjemných zážitků.

KALENDÁŘ AKCÍ

Nordic walking i jóga

Krásná příroda a láska ke sportu. Vychutnejte si ranní lekce jógy nebo se vydejte na výlet s holemi na nordic walking. Pro ubytované hosty v ceně pobytu.

lekce_jogy_resort_valachy

Výlety, jarmarky a další

Objevte zajímavá místa, tipy na výlety pro celou rodinu či zajímavé akce v okolí. Velké Karlovice jsou nádherné a mají své nezaměnitelné kouzlo.

TIPY NA VÝLETY

Pohádková zima na Valašsku

Vyrazte na lyže, snowboard či skialpy nebo naskočte do běžkařské stopy přímo u hotelu. Rádi vás vše naučíme i zapůjčíme vybavení.

SKI AREÁL RAZULA

 

 
Spa hotel Lanterna je součástí Resortu Valachy, který nabízí řadu zajímavých aktivit. Navštívit můžete třeba nedaleké relaxační centrum Wellness Horal (v rámci pobytu zdarma), vypůjčit si elektrokolo, zahrát golf, naučit se péct pizzu nebo frgály a spoustu dalšího.

KOMPLETNÍ NABÍDKA RESORTU VALACHY