Zpestřete si firemní akci některým z našich originálních teambuildingových programů. Poznejte zábavnou formou místní tradice a zvyky, gastronomické speciality i krásnou krajinu, která náš rázovitý a přesto srdečný region formovala. Programy realizujeme po celý rok, ve všech ročních obdobích.
Pokud máte o program zájem nebo máte nějaký dotaz, můžete nás kontaktovat prostřednictvím formuláře "poslat poptávku" či na e-mailu sales@valachy.cz.

 

Firemní programy v Resortu Valachy Velké Karlovice

 

Ke kořenům Valašska

Originální zážitkový program, který vás provede krásnou valašskou přírodou, dá vám ochutnat místní gastronomické speciality a přiblíží vám náš rázovitý, při tom však srdečný region. Hravou formou poznáte bohaté kulturní, řemeslné i folklórní dědictví. Program realizujeme po celý rok, ve všech ročních obdobích! Tož vitajte!

16-120 osob

Po stopách portášů

Po stopách portášů je originální komunikační teambuildingový program, jehož principem je plnění zadaných úkolů. Aktivity jsou zaměřeny na různé dovednosti portášů - manuální zručnost, paměť, vzájemnou komunikaci, spolupráci. Za splnění těchto úkolů získají budoucí portáši jednotlivé části mapy, které je po spojení dovedou k ukrytému pokladu. Program je vhodný pro kolektiv, který se chce seznámit či více spolupracovat napříč firmou.

15-80 osob

Netradiční sportovní hry

Připravte se na netradiční venkovní hry, jejichž základem je KUBB - strategická hra vikingů, kde rozhoduje komunikace týmu, taktika a přesná muška. Program je připraven také pro hry v týmu.

10-120 osob  /  outdoorová aktivita

Frgálová manufaktura

V rámci teambuildingových a firemních akcí či pro zpestření konferencí a kongresů vám nabízíme originální program, v němž si můžete vyzkoušet výrobu typické valašské speciality – valašského frgálu.

15-25 osob

Valašská minutová výzva

Originální zábava a odreagování po náročném školení. V rychlém sledu na vás čekají dynamické, originální a zábavné týmové soutěže v 60sekundovém časovém intervalu.

20-60 osob

Etiketa stolování s degustačním menu

Speciální zážitkový program s degustační večeří ve Spa hotelu Lanterna. Spojte posezení u dobrého jídla s připomenutím zásad správného stolování a pravidly etikety. Programem doprovází guru etikety pan Ladislav Špaček nebo vyhlášený odborník  Alexandr Burda.

20-45 osob

Škola golfu a Valašská golfová akademie

Svěřte se se svými golfovými začátky do rukou Valašské golfové akademie: zahrajte si  "Večerní Valašskou golfovou akademií", rádi pro vás uspořádáme i "Valašský Texas" či "Golfový turnaj o valašský frgál".

10-45 osob  /  outdoorová aktivita

Ostré doteky valašských vrcholů

Vyzkoušejte si, kde až leží hranice vašeho vnitřního království díky speciální jogínské desce Sadhu. Získejte jedinečnou příležitost propojit své mentální a fyzické tělo do jednoho celku s touto prastarou jogínskou pomůckou, která pomocí ostrých hrotů aktivuje mnoho tělesních procesů.

10-15 osob

Valachova hostina

Komentovaná degustační večeře, kterou pro vás na míru připraví jeden z našich šéfkuchařů tak, abyste ochutnali co nejvíce z valašské gastronomie v moderním pojetí. Své kulinářské dovednosti otestujete následně při týmové soutěži „O nejlepší valašský bramborák“.

20-70 osob

Procházky s lesníkem

Poznejte čistou přírodu v srdci Beskyd na komentované procházce s lesníkem. Naučíme vás poznávat zvířecí stopy i stromy a formou her se dozvíte, jak les voní, co mu škodí, co do lesa nepatří nebo jak les roste a jak a proč se těší. Těšit se můžete také na myslivecké a tributy jako jelení parohy či srnčí parůžky.

doporučujeme 10-40 osob  /  outdoorová aktivita

Nordic walking

Objevte krásy přírody CHKO Beskydy a s nimi i jedno z nejvyhledávanějších sportovních aktivit poslední doby - nordic walking. Naši instruktoři vás provedou po valašských zbojnických chodníčcích nebo po turistických okruzích Resortu Valachy.

10-90 osob  /  outdoorová aktivita

Geocaching - hledání zbojnických pokladů

Zábavná outdoorová aktivita se širokou variabilitou využití. Účastníci se rozdělí do týmů a pomocí turistických GPS navigačních přístrojů hledají skrytá stanoviště, na kterých se postupně dozvídají indicie, případně plní dílčí úkoly k odhalení „šifry“ a tím i skrytého „pokladu“. Možná noční i zimní varianta!

10-100 osob  /  outdoorová aktivita