Gastronomický a společenský kalendář

Jedinečná gastronomie i setkání se zajímavými hosty v srdci beskydské přírody. Nenechejte si ujít chvíle plné příjemných zážitků ve Spa hotelu Lanterna s našimi oblíbenými hosty: Ladislavem Špačkem, Marianem Jelínkem, Zbygniewem Czendlikem a dalšími.

Nutná rezervace předem na lanterna@valachy.cz nebo tel: +420 571 477 300

Flow s Marianem Jelínkem

24.-27. 3. 2024

Maximalizujte svůj vlastní potenciál a poznejte tajemství všech špičkových výkonů s Marianem Jelínkem, legendou v oboru osobnostího rozvoje.

VÍCE INFORMACÍ

Zdravý spánek a spánková psychohygiena

5.-7. 4. 2024

Co můžete udělat pro to, aby váš spánek byl kvalitnější nebo podpořil vaši paměť? Nový pobyt Spa hotelu Lanterna s Jitkou Ševčíkovou.

více informací

Kurz etikety s L. Špačkem a degustačním menu

1. 5. a 14. 12. 2024

Jak si poradit se záludnými pravidly etikety ve společnosti? Oblíbený Ladislav Špaček vás provede těmi psanými i nepsanými.

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKA: V síti

5.-7. 5. 2024

Jak našlapovat v online světě bezpečně? Jak mít soukromí na sítích i jinde pod kontrolou? Expert a soudní znalec na kybernetickou bezpečnost Ing. Karol Suchánek ve spolupráci s odborníkem na emoční inteligenci a psychickou odolnost Jitkou Ševčíkovou vám toto téma osvětlí.

VÍCE INFORMACÍ

Galavečeře s Romanem Paulusem

8. 5. 2024

Legendární český šéfkuchař a držitel michelinské hvězdy opět na Lanterně!

VÍCE INFORMACÍ

paulus

Marek Orko Vácha: Krajina, zrcadlo duše

10. 5. 2024

Co má ekologie,  ochrana přírody a křesťanství společného? Přijďte si poslechnout povídání Marka Orka Váchy, kněze, molekulárního biologa a genetika.

více informací

NOVINKA: Večer se Z. Czendlikem: Polsko krásné, Polsko mé

30. 6. 2024

Chcete poznat Polsko očima Zbigniewa Czendlika? Pak nesmíte chybět na speciálním cestovatelském večeru s tímto oblíbeným polským římskokatolickým knězem. 

VÍCE INFORMACÍ

Motivace a výchova s Marianem Jelínkem

7.-10. 7. 2024

Jak pracovat sám na sobě, dostat se do klidu a užívat si každého dne? Jak připravit sebe (i děti) na hektickou dobu? Jedinečný pobyt s legendou v oblasti osobnostního rozvoje.

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKA: Cesta k brilantní paměti

6.-8. 9. 2024

 Odhalte fascinující schopnosti vaší paměti s Michaelou Karsten, expertkou na lidskou paměť, mnohonásobnou světovou šampionkou v paměťovém sportu a mezinárodní mentální koučkou. Tu doplní lektorka emoční inteligence a psychické odolnosti Jitka Ševčíková.

VÍCE INFORMACÍ

 

Marek Orko Vácha a Zbigniew Czendlik: Chuť žít

22. 9. 2024

Jaká je odpovědnost člověka za jeho životní příběh? Co je v životě opravdu důležité? Jak co nejlépe naplnit čas, který nám byl dán?

VÍCE INFORMACÍ

 

Degustační menu s Pavlem Sapíkem

4. 10. 2024

Krásný gastronomický večer s výbornou gastronomií v režii našeho speciálního hosta - skvělého šéfkuchaře Pavla Sapíka.

VÍCE INFORMACÍ

Galavečer s šéfkuchařem Tomášem Černým

19. 10. 2024

Skvělá gastronomie plná italských chutí v podání energického šéfkuchaře Tomáše Černého (z renomované restaurace Dejvická 34) nyní v Lanterně.

VÍCE INFORMACÍ

Noc bílých lanýžů

14. 11. 2024

Vzácné bílé lanýže a k tomu sklenička skvělého italského vína. Kvůli gurmánskému zážitku nemusíte cestovat až do vyhlášeného Piemontu.

VÍCE INFORMACÍ

Galavečer s šéfkuchařem Terasy U Zlaté studně

23. 11. 2024

Francouzská gastronomie z pera Lukáše Hlaváčka, nového a velmi talentovaného šéfkuchaře vyhlášené Terasy U Zlaté studně, který svůj um léta tříbil v luxusních zahraničních michelinských restauracích.

VÍCE INFORMACÍ

Umění být zdráv a emoční mistrovství: Jitka Ševčíková a Jan Vojáček

27.-29. 11. 2024

Jak pochopit propojení mezi fyzickým tělem a psychikou? Nejen na tyto otázky odpoví špičkoví lektoři a kouči Jitka Ševčíková a Jan Vojáček. 

VÍCE INFORMACÍ

Marek Orko Vácha: Láska tvoří krásu

6. 12. 2024

Láska tvoří krásu. A když není lásky, není krásy. Přijďte si poslechnout milé povídání oblíbeného kněze, teologa, přírodovědce, pedagoga a spisovatele.

více informací

Z. Czendlik a V. M. Kopecká: Večer (před)tříkrálový aneb jak to bylo od Dušiček po Hromnice

9. 1. 2025

Nahlédnete do církevních tradic vánočního období, poznejte rodinné zvyky oblíbeného kněze Z. Czendlika a farářky V. M. Kopecké, a ochutnejte tradiční kulinářské speciality. 

VÍCE INFORMACÍ

POZNEJTE GASTRONOMII LANTERNY