Jávské masáže

Jávské masáže mají tisíciletou tradici a jsou bezesporu nezapomenutelným zážitkem, který ocení celé vaše tělo. Přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí, působí blahodárně na celkovou kondici organismu a regeneraci pokožky, a i díky použitým olejům navozují příjemnou náladu, odstraňují únavu, posilují regeneraci celého organismu a napomáhají lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Odměňte se a nechejte se hýčkat zkušenými masérkami, které pochází přímo z ostrova Jáva (masáž není příliš vhodná po nadměrné fyzické námaze, nedoporučujeme ji pro nemocné - teplota, infekce, onkologické onemocnění a ani těhotnéú.

REZERVOVAT MASÁŽ V LANTERNĚ

Nabídka a popis jávských masáží

  • Jávská masáž - je výjimečná svým silným tlakem působícím na sval, díky čemuž dojde k celkovému uvolnění a následné relaxaci. Masáž je prováděna od konečků prstů nohou až po kořínky vlasů a uvádí tělo a mysl do stavu dokonalé harmonie.
  • Sumatra masáž - je kombinací speciálních technik a akupresury. Uvolňuje napjaté svaly a odstraňuje jejich bolest, uvolňuje stres, napomáhá proti nespavosti a je velmi relaxační. Tělo a mysl jsou uvedeny do dokonalého souznění.
  • Borneo masáž - je specifickou masáží, v níž se propojují hluboké techniky s lymfatickou drenáží. Uvolňuje napětí, navozuje relaxaci a především účinně pomáhá proti celulitidě a pomáhá zpevňovat postavu
  • Havajská masáž - používá velmi plynulou rytmiku a měkké i hluboké techniky, které přivádí tělo do dokonalé harmonie a celkového uvolnění. Jemná masáž prsty, dlaní a především předloktím či lokty zbaví tělo napětí ve svalech, stimuluje krevní oběh a dodává nový příliv energie.
  • Terapie vulkanickými kameny - ovlivňování energetických drah v těle, báječné uvolnění ztuhlých svalů a pozitivní ovlivňování mysli díky prohřívání bodů na těle a jemnému masírování teplými kameny. Příjemné teplo vulkanických kamenů podtrhnuté vůní esenciálních olejů dodává smyslům dokonalou rovnováhu.
  • Reflexologie nohou - stimulace vnitřních orgánů, uvolnění svalstva a snížení psychického i fyzického napětí pomocí mačkání bodů na chodidlech nebo naopak jejich hlazením. Metoda praktikována již v dávných kulturách k dokonalému souladu těla a mysli, která napomáhá také k léčebných účinkům.
  • Jávská thajská masáž - tradiční umění thajské masáže se v nezměněné podobě praktiuje již déle, než tisíc let. Thajská masáž zbavuje pocitů únavy, odstraňuje svalové křeče i nervová napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh a činí svaly, klouby a šlachy volně ohybné.

Cena masáže zahrnuje:

  • jednorázový celodenní vstup do všech prostor Wellness Horal nebo L-Spa (pro masáže ve Spa hotelu Lanterna)
  • ručníkový servis (zapůjčení županu, osušky a prostěradla)
  • čajový servis (kvalitní čaj dle výběru, servírovaný na odpočinkové lehátko po absolvování masáže)

Masáže probíhají převážně na masérském masážním stole a jsou prováděny masérkami pocházejícími přímo z ostrova Jáva.