Naše hotely vám budou vonět: nové vůně Spring Air

Naše hotely vám budou vonět: nové vůně Spring Air

Děláme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně. Dovolte, abychom vám představili interiérové parfémy řecké společnosti Spring Air, které budou nově dotvářet jedinečnou atmosféru našich hotelů - Spa hotelu Lanterna a Wellness hotelu Horal.

"Pevně věříme, že vůně je mnohem víc než jen estetická hodnota a že každá esence je schopna nás zasáhnout hluboko, a to způsobem, o kterém jsme nikdy nepřemýšleli."

Spring Air jsou exkluzivní designové vůně a aroma osvěžovače vytvořené ve spolupráci s nejlepšími parfuméry světa. Vůně jsou vyrobeny z kvalitních esenciálních olejů, které mají certifikát IFR. I při vašem pobytu tak vykouzlí nezapomenutelnou atmosféru tak, abyste se u nás cítili příjemně.

V pokojích hotelu Lanterna nově najdete luxusní aroma difuzéry s vůní Tea Pearls, ve Wellness hotelu Horal vám zpříjemní čas vůně Relax.

  • Difuzér Tea Pearls: Hřejivé kořeněné tóny jasmínu, ylang-ylang a muškátového oříšku vám přinášejí romantiku a sofistikovanost; s náznaky lilie, bohatého vzácného dřeva.
  • Difuzér Relax: Odpočiňte si s příjemnými květinovými tóny růže, karafiátů, mandarinkových květů, jasmínu a konvalinek pro pocit uvolnění a klidu.

Dárek pro Vás či Vaše blízké

Vůni Tea Pearls můžete zakoupit jako dárek nebo jako příjemnou vzpomínku na hotely ve Velkých Karlovicích v recepcích hotelů Lanterna nebo Horal.

  • 100 ml / 890 Kč