Lanterna "v novém": restaurace, venkovní terasa  i zvýšení standardu pokojů

Lanterna "v novém": restaurace, venkovní terasa i zvýšení standardu pokojů

Částečná rekonstrukce Spa hotelu Lanterna je u konce a jsme rádi, že se s vámi opět budeme potkávat a dělat vám den příjemnějším. Po celou dobu, kdy jsme měli v roce 2021 a 2022 zavřeno a dělníci pilně pracovali, jsme nelenili ani my a vymýšleli jsme, čím bychom vás ještě potěšili a v čem se můžeme posunout zase o kousek dál. Doufáme, že se brzy osobně uvidíme a že se vám budou naše novinky líbit.

Co jsme si pro vás ve Spa hotelu Lanterna připravili nového?

  • největší novinkou je tolik žádaná terasa - s krásným výhledem do o okolí a částečně krytá, můžete si na ní posedět při nepřízni počasí, ale také v zimě - více informací zde
  • hotelová restaurace dostala nový kabát - dřevo, kámen, nadčasový design i zajímavé foto-rolety (v zadní části, kde pro vás rádi připravíme i skupinovou nebo firemní akci)
  • nově jsme přímo do restaurace přesunuli také bar s širokou nabídkou kvalitních drinků
  • v rámci restaurace také přibyly další novinky: třeba nový lounge bar s pohodlnými designovými křesílky, vitrína s kvalitními rumy a jinými destiláty a krásná vinotéka s možností vstupu dovnitř a osobním výběrem vína
  • jídelníček jsme okořenili o nová jídla a ubytovaným hostům navíc v rámci pobytu nabízíme odpolední snack Aperitivo moment (nevztahuje se na firemní akce)
  • čas uzavírky jsme využili také k přebudování finské sauny - ta je nyní výrazně větší a saunové rituály si zde mnohem více užijete
  • výrazných změn se ale dočkaly také vybrané pokoje: nově si tak můžete užít koupel v zimní zahradě s krásným výhledem, spočinout v relaxačním koutku či na balkonu nebo začít den s výbornou kávou - vše přímo ve svém pokoji. Kompletní přehled našich pokojů najdete zde.

Přijďte se sami přesvědčit, jak to Lanterně v novém kabátu sluší! Užijte si rozkvetlé léto v Beskydech plné odpočinku, podzim plný barev nebo zasněžené zimy. A rádi pro vás připravíme i ty nejhezčí okamžiky v důležitých životních momentech - při důležitých oslavách nebo svatbách. Všechny pobyty naleznete zde.